Семінар з планування профілактичних щеплень на 2025 рік
18 листопада 2024
Імунопрофілактика відіграє вкрай важливу роль в формуванні та підтримці здоров’я громадян.
З 12 по 13 листопада в м. Київ відбувся семінар з планування профілактичних щеплень на 2025 рік, організований Центром громадського здоров’я.
Від Запорізького ОЦКПХ взяли участь завідувач відділу імунопрофілактики Марина Колерова та лікар-епідеміолог Тетяна Полякова.
Головні завдання навчального заходу:
- Обговорення реалізації заходів з імунізації населення;
- Інформування учасників про особливості планування профілактичних щеплень на 2025 рік в умовах воєнного стану в країні;
- Вдосконалення епідеміологічних навичок працівників з визначення цільових груп підлягаючих контингентів населення на щеплення, відповідно до Календаря профілактичних щеплень за віком, задля повного охоплення профілактичними щепленнями підлягаючих контингентів та попередження поширення інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики.