Усі новини

Семінар з планування профілактичних щеплень на 2025 рік

Імунопрофілактика відіграє вкрай важливу роль в формуванні та підтримці здоров’я громадян.

З 12 по 13 листопада в м. Київ відбувся семінар з планування профілактичних щеплень на 2025 рік, організований Центром громадського здоров’я.

Від Запорізького ОЦКПХ взяли участь завідувач відділу імунопрофілактики Марина Колерова та лікар-епідеміолог Тетяна Полякова.

Головні завдання навчального заходу:

  • Обговорення реалізації заходів з імунізації населення;
  • Інформування учасників про особливості планування профілактичних щеплень на 2025 рік в умовах воєнного стану в країні;
  • Вдосконалення епідеміологічних навичок працівників з визначення цільових груп підлягаючих контингентів населення на щеплення, відповідно до Календаря профілактичних щеплень за віком, задля повного охоплення профілактичними щепленнями підлягаючих контингентів та попередження поширення інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики.

 

Поділитися:
Знайти