Працюємо над посиленням комплексного міжсекторального підходу до реалізації державної політики в сфері громадського здоровʼя
24 червня 2026
24 червня 2026 року Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України та Обласна інфекційна клінічна лікарня уклали Меморандум про співпрацю і партнерство.
Документ підписали генеральний директор Запорізького ОЦКПХ Тарас Тищенко та директор Обласної інфекційної клінічної лікарні Олександр Педченко.
Меморандум спрямований на посилення взаємодії між закладами у сфері моніторингу та реагування на інфекційні захворювання, зокрема ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом з метою підвищення ефективності епідеміологічного нагляду, планування та реалізації заходів громадського здоров`я Запорізької області.Переконані, що завдяки спільній роботі, професійному досвіду та взаємній підтримці вдасться досягти вагомих успіхів у співпраці.