Усі новини

Комунікація із запорізькими освітянами про пофілактику хвороб

Фахівці нашого відокремленого підрозділу «Запорізький відділ» продовжують інформаційно-просвітницьку роботу серед працівників закладів освіти Запоріжжя, приділяючи особливу увагу питанням збереження та зміцнення ментального здоров’я та профілактики хвороб.

Цього тижня для колективу закладу дошкільної освіти «Дивокрай» фахівчині Алла Панасенко та Тетяна Лабуда-Конончук провели практичну зустріч та майстер-клас, спрямовані на відновлення внутрішнього ресурсу, емоційне розвантаження та розвиток навичок психологічної стійкості. Говорили про важливість вакцинації, профілактики сказу, сезону спостереження за холерою, акцентували як правильно вимірювати тиск і коли звертатись до лікаря.

У форматі відкритого діалогу також учасники обговорили прості, але важливі кроки для підтримки психічного благополуччя у повсякденному житті. Адже якісний сон, збалансоване харчування та регулярна фізична активність є ключовими складовими здорового способу життя та допомагають організму ефективніше справлятися зі стресом. Говорили про профілактику інфекційних та неінфекційних хвороб, фактори ризиків.

Водночас важливо пам’ятати: якщо відчуття тривоги стає постійним, заважає повсякденному життю та самостійно впоратися з ним складно, варто звернутися по допомогу до фахівця.

Також присутнім розповсюджені друковані тематичні матеріали.

Дбаємо про ментальне здоров’я разом, адже турбота про себе — це важлива складова здорового та якісного життя у ці непрості для країни часи.

 

Поділитися:
Знайти